Vítejte na stránkách KAMNAzKANADY.cz

Kamna Pacific Energy

Domov znamená pro většinu lidí pohodu, odpočinek po práci, klidné večerní chvíle znásobené praskáním ohně a vůní dřeva. Perfektní zážitek z bydlení Vám dopřejí kanadská krbová kamna a krbové vložky s minimálními nároky na obsluhu a maximálním výkonem a pohodlím, které nabízí kanadský gigant Pacific Energy. Jeho produkty snižují Vaše náklady na vytápění na polovinu, a to prostřednictvím efektivního spalování dřeva. S krásnými a zároveň nejefektivnějšími krbovými kamny na trhu neuděláte nikdy chybu.

S třemi výkonovými variantami volně stojících krbových kamen poskytuje Pacific Energy řešení přesně podle vašich potřeb. Možnost volby výkonu se násobí designovými možnostmi jak u stylu krbových kamen s podstavcem, tak i s nožičkami a širokou škálou dvířek. Varianty krbových kamen s povrchovou barevnou smaltovou úpravou lze vybírat z odstínů 10 barev. Kombinací se všemi typy dveří a spodních částí tak získáte možnost volby mezi desítkami vzhledových možností krbových kamen.

Touto širokou nabídkou barevných povrchů v kombinaci s CB spalováním dřeva (Clean Burn – čisté hoření) nemá firma Pacific Energy na evropském trhu konkurenci. Všechna kanadská krbová kamna a vložky Pacific Energy na spalování dřeva jsou certifikovány Agenturou na ochranu životního prostředí (EPA) a splňují nejpřísnější ekologické normy.

Prohlédněte si fotografie :
Kamna Pacific Energy
Kamna Pacific Energy


Kamna Pacific Energy - NABÍDKA PRODUKTŮ
DOPORUČUJEME TATO KANADSKÁ KAMNA